Învingători la Cupa ASPR la tenis de masă!

Marți, 18 Iunie 2024Hunedoara
Sursa Foto: Facebook ISU Hunedoara

Invingatori la Cupa ASPR la tenis de masa | imaginea 1 Vești extraordinare de la Cupa ASPR la tenis de masă! Pompierii hunedoreni s-au întors învingători!

Plt. adj. Popovici Ciprian Flavius a obținut locul I, la categoria + 45 de ani, iar Plt. adj. Pavel Călin a obținut locul II, la categoria 35 - 45 de ani.

Competiția a fost găzduită de către ISU Ialomița și s-a desfășurat în perioada 12 - 14 iunie a.c., la Slobozia.

Îi felicităm pe camarazii noștri care au concurat cu peste 40 de pompieri militari din toată țara și au reușit o asemenea performanță!

Seriozitatea, antrenamentele asidue și pasiunea sunt elementele care caracterizează campionii!

Articolele publicate de agendapompierului.ro pot fi preluate de alte publicații online doar în limita a 500 de caractere și cu citarea sursei cu link activ către articol. Orice abatere de la aceasta regulă constituie o încălcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor și va fi tratată ca atare.